certyfikaty

Specjalizujemy się w sprzedaży, konfekcjonowaniu, sortowaniu i dystrybucji wysokoenergetycznych wyrobów węglowych – głównie ekogroszku. Kładziemy coraz większy nacisk na rozpoznawalność naszej marki zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Udało nam się uzyskać, wiodącą pozycję rynkową, a bieżące i przyszłe działania mają na celu jej utrzymanie i umocnienie. Oferujemy obsługę na wysokim poziomie, opartą o nowoczesne systemy informatyczne. Służymy bezpłatnym doradztwem w  zakresie optymalnych wykorzystań technologi grzewczej. Zapewniamy 99,9% terminowości, obsługujemy tysiące klientów z rejonu całej Polski, dostarczamy towar do dziesiątek składów węglowych w kraju i zagranicą.


biuroprestigebytombrzezinskaEksport
Obecnie eksport stabilnie się rozwija, a nasze produkty dostępne są już dla odbiorców w Czechach, Słowacji, Niemczech, Belgii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Austrii oraz Włoszech.


Rozwój
Cały czas bacznie obserwujemy rozwój rynku oraz ciągle rosnące wymagania Klientów dlatego nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w nowe technologie, sprzęt oraz rozwijamy logistykę transportową.


Produkcja
Duże moce przerobowe pozwalają na workowanie do kilkuset ton Ekogroszku na dobę,  10 linii workujących (8 półautomatycznych oraz 2-wie linie RadPak ze zrobotyzowanymi stanowiskami) pozwalają na pakowanie do 60t/h. Nasze zapasy magazynowe często sięgają kilkudziesięciu tysięcy ton surowca. Nowoczesne urządzenia gwarantują wysoką jakość, ciągłość produkcji i dużą wydajność. Pakujemy również towary w opakowania dostarczone przez zamawiającego. Pracujemy całą dobę w systemie trzy zmianowym.

Zapewniamy stałą dostępność towaru przez cały rok dla Klientów hurtowych i detalicznych.


Naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości opału w najniższej na rynku cenie w sposób uczciwy, rzetelny i profesjonalny. 


Zapewniamy transport towaru na terenie całej UE